Mein Deutsch

Test: Pořádek slov ve větě jednoduché

Komentáře k článku: Test: Pořádek slov ve větě (pro začátečníky)

 

První test a při následující kontrole zjišťuji, že špatně vyhodnocuje. Nevím, ale může to být i tím, že jsem nikde nepoužil velká písmena, šlo mi jen o slovosled, který po následné kontrole byl správný.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od readyll vložený před 6 lety

První test a při následující kontrole zjišťuji, že špatně vyhodnocuje. Nevím, ale může to být i tím, že jsem nikde nepoužil velká písmena, šlo mi jen o slovosled, který po následné kontrole byl správný.

Velká písmena mají všude svou důležitou funkci, nicméně v němčině možná více než v jiných jazycích. Jejich použitím můžete měnit smysl slov i vět – proto je důležité je psát tam, kam patří. Tak je udělán i náš test.

Dobrý deň,

Spravil som si test. Mal som ho na 100%, len keď som prešiel myšou na zelenú fajku tak mi to ukázalo, že je to správne aj prečo len medzi vetami boli všelijaké znaky ako napr. = / a pod. plus nejaký text tak to bolo dosť nezrozumiteľné to čítať, ale dalo sa v tom zorientovať len musel som to lúštiť. Tak ak sa to dá nejako opraviť tak to skúste bude to lepšie. Možno je to iba pri tomto teste neviem ako pri ostatných. Inak super stránka aj články len tak ďalej.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 6 lety

Dobrý deň,

Spravil som si test. Mal som ho na 100%, len keď som prešiel myšou na zelenú fajku tak mi to ukázalo, že je to správne aj prečo len medzi vetami boli všelijaké znaky ako napr. = / a pod. plus nejaký text tak to bolo dosť nezrozumiteľné to čítať, ale dalo sa v tom zorientovať len musel som to lúštiť. Tak ak sa to dá nejako opraviť tak to skúste bude to lepšie. Možno je to iba pri tomto teste neviem ako pri ostatných. Inak super stránka aj články len tak ďalej.

Děkujeme za upozornění. Toto chování textu je způsobeno technickými změnami, které provádí hlavní IT administrátor našeho mateřského webu Help for English a které bohužel nemůžeme nijak ovlivnit. Věříme, že to bude brzy opraveno.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.